Hakkımızda
EMA İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. kuruluşundan önce 10 yıllık tecrübesine dayanarak 2015 yılında kurulmuş yüzlerce çeşit ve üstün kaliteli ürünler ile müşterilerine İş Güvenliği ve Endüstriyel Ürünler konusunda hizmet veren bir kuruluştur. 

İş ortamınızda var olan tehlikeleri bertaraf ederek risklerin minimize edilmesiyle çalışanlarınızı iş kazalarından, meslek hastalıklarından koruyan, üretim güvenliğini temin ederek, zamanın ve kişisel performansında maksimum verimlilikte kullanılmasını sağlayan ürünler ile size maksimum düzeyde hizmet verebilmek için nerede ve ne zaman isterseniz yanınızdayız. İş Güvenliği konusunda kanun ve yönetmelikleri takip edip yorumlayarak, alınması gereken tüm tedbirleri ve bu tedbirlerin yönetmeliklere uygunluğunu sağlamak için profesyonel ekibimiz her zaman hizmetinizdedir.

İş Güvenliği Ve Endüstriyel Ürünlerin satışına yeni bir boyut kazandırmak için ürün satışı öncesi ücretsiz saha analizi yaparak riskleri yerinde belirleyip, kullanıcılara doğru ürün önererek müşterilerimizin %100 memnuniyetini sağlamak öncelikli görevimiz olmuştur. Yine ücretsiz verdiğimiz ürün kullanıcı eğitimleri ile de hizmet kalitemizi daima global standartlarda tutmaya çalışmaktayız. Hizmet verdiğimiz firmaların talepleri doğrultusunda dünya trendlerini takip ederek, yenilikçi ve özel üretim iş elbiselerimiz ile de, siz değerli müşterilerimize çözüm ortağı olmayı sürdürmekteyiz
 
Çalışma hayatımız boyunca dürüstlüğü, hizmet hızı ve kalitesini, sorunlara yönelik çözümleri hızlı ve eksiksiz yerine getirmeyi, temel prensip olarak benimsemişizdir.
Ana Sayfa Değerlerimiz Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz İletişim
Copyright ® 2015 EMA İş Güvenliği Ve Çevre Ürünleri Ltd.
Tasarım ve Yazılım DDG Bilişim